Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія "Укртатнафта"

Соціальна сфера

/ Повернутися на Головну /

Маючи великий виробничий потенціал, ПАТ "Укртатнафта" створило та розвиває соціальну сферу. Турботою про здоров’я членів трудового колективу продиктовано створення цілого комплексу лікувально-оздоровчих і культурних закладів.
Це:

1. Санаторій-профілакторій "Ивушка" з лікувально-оздоровчою базою. Санаторій розташований у с. Омельник Кременчуцького району та приймає за рік на лікування та профілактику без відриву від виробництва більше 1 200 чоловік.
Детальніше >>>

2. Дитячий оздоровчий табір "Сонячний" , в якому відпочивають діти від 6 до 16 років. Є навчально-оздоровчий басейн.
Детальніше >>>

3. Медико-санітарна частина "Нафтохімік" з оздоровчим басейном та сучасною діагностичною апаратурою. Працюють відділення стоматології, функціональної діагностики, гінекології, фізіотерапії, «швидкої допомоги», денний стаціонар, лабораторія, аптека. Не тільки працівники підприємства, а й мешканці міста користуються медичним обслуговуванням у поліклініці, яке включає в себе обстеження, лікування та реабілітацію.
Детальніше >>>

4. Спортивний комплекс , до якого входять стадіон, спортивні майданчики та найкращий в Полтавській області плавальний басейн "Дельфін" олімпійського резерву, де в групах з плавання займається більше 600 дітей. Цей спортивний комплекс користується популярністю при проведенні першостей України з плавання серед юніорів; свої тренувальні збори проводить збірна команда України з плавання.
Детальніше >>>

5. Палац культури "Нафтохімік", де працюють більше 20 аматорських об’єднань та колективів народної творчості, у тому числі – 18 дитячих колективів.
Детальніше >>>

Ми завжди раді бачити Вас!

Версія для друку

 

 © 2018 ПАТ Укртатнафта
Підписка на новини:

Новини
Наші потреби
Наші пропозиції