Транснациональная финансово-промышленная нефтяная компания "Укртатнафта"

Новости

/ Вернуться на Главную / все сообщения /

<< Предыдущее   Следующее >>

«Укртатнафта»: У ювілейний рік – з новими виробничими планами


     22 липня в ПАТ «Укртатнафта» пройшов іще один захід в рамках 50-річного ювілею Кременчуцького НПЗ - спільна конференція з іноземними компаніями, що є давніми партнерами підприємства на теренах модернізації виробництва. Саме завдяки плідній співпраці з цими партнерами стали можливі значні досягнення Компанії у сфері виробництва екологічно чистих палив та безумовне лідерство у впровадженні нових технологій серед підприємств вітчизняної галузі. Цього дня на ПАТ «Укртатнафта» завітали представники компаній, чиї імена є своєрідним символом виробничих інновацій у світі - «BASF», «UOP», «Axens», «Shell», «Criterion», «Infinium», «Honeywell», «УНІСнафтопроект» та інші.
    З вітальним словом до аудиторії звернувся заступник голови правління ПАТ «Укртатнафта» з виробництва і капітального будівництва С. Кошелюк, який привітав усіх присутніх з ювілейною річницею підприємства, відзначивши значні історичні віхи заводу-ювіляра та особливе значення плідної співпраці з провідними іноземними компаніями. При цьому доповідач відмітив, що у сучасних умовах «Укртатнафті» доводиться буквально за місяці робити те, до чого деякі європейські підприємства йшли десятиліттями. Причому результати без перебільшення можна вважати вражаючими – за стислі терміни «Укртатнафті» вдалося вийти на міжнародні стандарти виробництва палив. С. Кошелюк, звертаючись до представників компаній-партнерів, відмітив, що «це стало можливим завдяки спільним зусиллям наших команд».
   З доповіддю виступив головний технолог ПАТ «Укртатнафта» Ю. Голич, який детально висвітлив діяльність та досягнення Кременчуцького нафтопереробного заводу на усіх етапах його розвитку, визначивши цілі підприємства на перспективу. А це – підвищення конкурентоспроможності заводу на ринку нафтопродуктів та випуск екологічно чистих палив. Варто нагадати, що саме у ювілейний рік «Укртатнафта» перейшла на випуск дизельного палива, що відповідає параметрам стандарту Євро-5. У найближчій перспективі - виробництво бензину, що відповідатиме аналогічному стандарту.
    На конференції також були представлені презентації «22 роки плідної співпраці з концерном «BASF» (доповідач – начальник паливного виробництва А.Подгорний); «UOP» надійний партнер на довгі роки» (доповідач – заступник начальника газо-каталітичного виробництва С.Щербак); «До Євро-5 з Criterion» (доповідач – заступник начальника газо-каталітичного виробництва № 2 В. Колісник); «Теперішнє та майбутнє з Axens» (доповідач – заступник начальника газо-каталітичного виробництва № 2 К. Панасенко); «Застосування сучасних високоефективних присадок» (доповідач – заступник начальника товарно-сировинного виробництва № 4 О. Бондар).
    У заключній частині - звернення гостей заходу до керівництва ПАТ «Укртатнафта» та привітання підприємства-партнера з ювілеєм. Усі виступаючі відмітили особливе відношення ПАТ «Укртатнафта» до співпраці, відзначивши професіоналізм та відповідальність спеціалістів Компанії. Ювілейний захід завершив заступник голови правління з виробництва та капітального будівництва С. Кошелюк, який подякував іноземним партнерам за плідну співпрацю, що допомагає підприємству жити і розвиватися. А нові спільні проекти вже обговорювалися у перервах між доповідями – на шляху модернізації «Укртатнафта» зупинятися не збирається. 

За додатковою інформацією просимо звертатися до головного офісу Компанії, що розташований за адресою:

вул. Свіштовська, 3, м. Кременчук, 39610, Полтавська обл., Україна

Сектор зв’язків із громадськістю ПАТ «Укртатнафта»
тел.: (0536) 76-88-33, 76-81-97, 76-19-55
факс: (0536) 76-84-74
E-mail: smb@ukrtatnafta.com
ruban@ukrtatnafta.com
ppp@ukrtatnafta.com

 


Версия для печати

 

<< Предыдущее   Следующее >>

 

 © 2018 ПАО Укртатнафта
Подписка на рассылку новостей:

Новости
Публикации
Наши потребности
Наши предложения